Biuro Związku czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 7-14
Związek Zawodowy Inżynierów i Techników Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Start

Podziękowania

Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękuję za Wasze liczne zaangażowanie w wyborach do Rady Nadzorczej w I turze oraz głosy oddane na mnie. Pierwsza tura pokazała mi, że każdy Wasz głos był na wagę złota. To dzięki Wam dotarłem do tego miejsca, w którym dziś jestem. 

Wszyscy widzimy, że sytuacja w Naszej Spółce z dnia na dzień jest coraz gorsza, a brak konkretnych działań powoduje, że zmierzamy w złą stronę. Podczas mojej agitacji poznałem wielu pracowników oraz zapoznałem się z ich potrzebami. Sam swoją karierę zaczynałem jako aparatowy procesów chemicznych. Wiem, jak wygląda praca w systemie zmianowym oraz jednozmianowym. Podtrzymuje moje stanowisko, że będę dbał przede wszystkim o interesy Naszej Spółki i Pracowników oraz przekazywał Państwu bieżące informację z działań w Radzie Nadzorczej.   

Przed nami II tura wyborów, w której to Wy drodzy Państwo zadecydujecie, kto będzie Waszym reprezentantem w Radzie Nadzorczej przez kolejną kadencję.

Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i daną mi szansę. Liczę na Państwa głosy w II turze wyborów.

Pozdrawiam

Michał Gajda  

 


Za nami I tura wyborów do Rady Nadzorczej Zakładów Azotowych „Puławy” S.A.

Kandydat rekomendowany jednogłośnie przez Zarząd MO ZZIT  Michał Gajda uzyskał bardzo dobry wynik i pokonując często bardziej znanych i z dłuższym stażem w ZAP kontrkandydatów, zakwalifikował się do II tury wyborów i ma duże szanse  pozytywnie zakończyć tę rywalizację. Dziękujemy za udział w wyborach i każdy głos oddany na Michała.

Michał Gajda pracując kilkanaście lat w Zakładzie Amoniaku na stanowiskach od aparatowego do specjalisty technologa pokazał, że jest kompetentnym, merytorycznym i mimo młodego wieku, doświadczonym pracownikiem co szczególnie potwierdza wynik wyborów w Zakładzie Amoniaku, gdzie uzyskał 165 głosów na 202 głosy oddane.

Przed nami II tura wyborów i potężne wyzwania przed Spółką, zarządzaną w ostatnich latach przez kolejne, „przynoszone w teczce” Zarządy, które systematycznie pogarszały sytuację naszej firmy i jej pracowników. Potężne wyzwania są też przed organami statutowymi, w tym Radą Nadzorczą.  Jesteśmy pewni, że Michał z tymi wszystkimi,  nawet najtrudniejszymi wyzwaniami sobie poradzi.  

W Radzie Nadzorczej, w obecnej sytuacji, powinny  reprezentować nas osoby z jednej strony odważne i bezkompromisowe, umiejące szybko merytorycznie reagować na działania Zarządu, a jednocześnie mające szacunek do pracowników Spółki, współpracując w zakresie udzielania informacji, jak i wypracowywania rozwiązań we wszystkich możliwych sprawach, szczególnie tych, bezpośrednio dotyczących pracowników. Takim kandydatem jest Michał Gajda. 

Prosimy o udział w wyborach i głosy na naszego kandydata  Michała Gajdę.

 

                                                                                                                                                                                                             Zarząd MO ZZIT

  • Odsłon: 98

Related Articles