Międzyzakładowa Organizacja Związku Zawodowego Inżynierów i Techników serdecznie zaprasza członków Związku oraz sympatyków na piknik związkowy.
Piknik odbędzie się 12 czerwca 2026 r. (piątek) od godz. 18.00
w Ośrodku Wypoczynkowym na Wólce Profeckiej.
Koszt imprezy:
Członkowie MO ZZIT – 30 zł
Sympatycy – 110 zł
Zapisy wraz z wpłatą do 09 czerwca 2026 r. w biurze Związku.
Informacje pod numerem telefonu 81 565 21 79.
W dniu 13 maja 2026 r. odbyło się spotkanie Pracodawcy ze Stroną Społeczną, w sprawie negocjacji wskaźnika przeciętnego wynagrodzenia w Spółce. Pracodawca zaproponował wynikowy wskaźnik wzrostu wynagrodzeń. Organizacje związkowe działające w Spółce podtrzymały stanowisko zawarte w piśmie z dnia 11 maja 2026 r.
Informujemy, że wystartowała oficjalna strona MO ZZiT przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.
Znajdziecie tam aktualności, informacje związkowe oraz ciekawe treści, nie tylko z zakresu prawa pracy.
Zapraszamy do polubienia, obserwowania, kontaktu i dzielenia się swoimi opiniami.
Kliknij "Lubię to" i bądź z nami na bieżąco!
https://www.facebook.com/profile.php?id=61589515855859
Pozdrawiamy
ZARZĄD MO ZZIT przy GA ZAP
Zarząd ZZIT Okręgu Lubelskiego organizuje w dniach 11–13 września 2026 roku dla Członków ZZIT z Okręgu Lubelskiego wyjazd integracyjno-wycieczkowy do Dworku Gawra w Białowieży.
Zachęcamy do zapoznania się z odpowiedzią Ministra Aktywów Państwowych na pismo z dnia 8 kwietnia 2026 r. dotyczące sytuacji w Zakładach Azotowych „Puławy” S.A. w obliczu planowanej restrukturyzacji Grupy Azoty S.A.
Nagranie z posiedzenia Zespołu dostępne jest na stronie iTV Sejm - https://sejm.gov.pl/sejm10.nsf/transmisje.xsp#
Publikujemy pismo organizacji związkowych z dnia 08.04.2026 r. do Ministra Aktywów Państwowych w sprawie sytuacji w Grupie Azoty Zakładach Azotowych "Puławy" S.A. w obliczu planowanej restrukturyzacji Grupy Azoty S.A.