30-lecie ZZIT PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
czwartek, 11 lipca 2019 08:18

W dniach 14 – 16 06 2019r. w Bukowinie Tatrzańskiej odbył się Jubileuszowy Zjazd Delegatów Związku Zawodowego Inżynierów i Techników.

Nasz Związek reprezentowali delegaci Renata Wyskwar i Paweł Mazurek oraz Członek Komisji Rewizyjnej Okręgu Lubelskiego Marek Kuczyński.

Podczas spotkania przedstawiona została historia Związku, jego dotychczasowe osiągnięcia oraz plany na przyszłość. Zasłużonym członkom Związku zostały wręczone okolicznościowe statuetki oraz Srebrne i Złote odznaki.

Jubileuszowy zjazd zaszczycili swoją obecnością zaproszeni goście prof. Paweł Soroka - koordynator Polskiego Lobby Przemysłowego oraz Andrzej Radzikowski – wiceprzewodniczący Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych, którzy przypomnieli wkład ZZIT w kształtowanie ruchu związkowego w Polsce. Podziękowali władzom związku za widoczny i ważny współudział w tworzeniu prawa pracy, jak również obronę praw pracowników naszego kraju.

Zjazd zakończył się uroczystą kolacją.

 
PISMO O NAGRODĘ... PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 28 czerwca 2019 09:33

pismo

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 28 czerwca 2019 06:39

police

 
ZOO PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
czwartek, 13 czerwca 2019 10:30

W dniu 08.06.2019r. dzieci członków naszego związku odwiedziły Ogród Zoologiczny w Warszawie. Pogoda była typowo wycieczkowa, czyli gorąco i słonecznie , dlatego też nie wszystkie zwierzęta udało nam się zobaczyć. Cztery godziny obcowania z egzotycznymi zwierzakami upłynęły szybko i wesoło. Największe emocje wzbudzały w dzieciach ogromne goryle, które swoją posturą i wyglądem wzbudzały respekt , a nawet strach. Piękne flamingi przykuwały uwagę dzieci swoją gracją , a dostojne słonie i żyrafy wdzięcznie pozowały do zdjęć.

Po spacerze w zoo zaliczyliśmy wizytę w McDonaldzie, a potem z pełnymi brzuszkami ruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Szczęśliwe, ale zmęczone dzieci pospały się w autokarze, ale to był regenerujący sen. Mam nadzieję, że ta wizyta w warszawskim zoo na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.

Fotorelacja w zakładce „galeria”

 
Protokół ze spotkania czterech organizacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
środa, 12 czerwca 2019 12:36

Po spotkaniu

W dniu 11.06.2019r. odbyło się spotkanie czterech organizacji związkowych: MO ZZIT, MZZPZAP, ZZ Kadra-Azoty, MZZ Jedność- Puławy, z przedstawicielami pracodawcy.

Tematami spotkania były:

  • Zniwelowanie różnicy czasu pracy poprzez wprowadzenie dodatkowej  godziny dla pracujących na jedną zmianę , argumenty przedstawione za wprowadzeniem dodatkowej drugiej godziny przez stronę związkową zostały przyjęte ze zrozumieniem przez Prezesa Krzysztofa Bednarza.

Czekamy na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby przez Zarząd Spółki.

  • Drugim ważnym punktem było wprowadzenie płatnych dyżurów domowych pełnionych przez pracowników utrzymania ruchu,  służb pomiarowych i automatyków.

Strona związkowa wnioskowała by dyżury były pełnione według harmonogramów co wiązało by się również z gratyfikacją finansową.

  • W sprawach różnych poruszyliśmy problem zgłaszany przez pracowników dotyczący długiego czasu wykonywania badań okresowych. Zarząd zadeklarował zajęcie się tym tematem.

 Strona związkowa zwróciła się do pracodawcy o przekazywanie  informacji o podziale nagród z puli Dyrektorów

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 168
Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 
Odsłon : 682739
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma