Farmer.pl: Azoty Puławy. Były wielkie zyski, a teraz są plany przejęcia. Co się wydarzyło? PDF Drukuj Email
piątek, 07 lipca 2023 18:46

gazeta

Zachęcamy do zapoznania się z artykułem opublikowanym na portalu Farmer.pl pt.: "Azoty Puławy. Były wielkie zyski, a teraz są plany przejęcia. Co się wydarzyło?"

KLIKNIJ aby przejść do artykułu.

 
Naliczanie emerytur PDF Drukuj Email
czwartek, 15 czerwca 2023 19:00

kalkulator monety. Źródło: PixabayPrezes Głównego Urzędu Statystycznego w dniu 27 marca 2023 r. opublikował nową tablicę średniego dalszego trwania życia kobiet i mężczyzn. Tablica ta będzie podstawą do przyznania emerytur na wnioski zgłoszone od dnia 1 kwietnia 2023 r. do dnia 31 marca następnego roku kalendarzowego. Emerytura stanowić będzie równowartość kwoty będącej wynikiem podzielenia podstawy przez średnie dalsze trwanie życia dla osób w wieku równym wiekowi przejścia na emeryturę danego ubezpieczonego. Jeżeli jest to korzystniejsze dla ubezpieczonego, do ustalenia wysokości emerytury stosuje się tablice trwania życia obowiązujące w dniu, w którym ubezpieczony osiągnął wiek emerytalny.

 
Poseł Michał Krawczyk: "Puławskie Azoty na skraju katastrofy" PDF Drukuj Email
czwartek, 15 czerwca 2023 18:51

Zobacz wypowiedź Posła Michała Krawczyka ws. Azotów "Puławy" - KliknijScreen M Krawczyk

 
Transmisja z posiedzenia Sejmowej Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych PDF Drukuj Email
środa, 07 czerwca 2023 14:40

sejmNa stronie internetowej Sejmu RP po adresem https://www.sejm.gov.pl/sejm9.nsf/transmisje.xsp#komisja można obejrzeć obrady Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych:

„Przedstawienie przez Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Aktywów Państwowych Jacka Sasina informacji oraz wyjaśnień na temat dramatycznej sytuacji w Zakładach Azotowych Puławy, w wyniku której doszło do zatrzymania części produkcji zakładu, a także istnieje zagrożenie redukcji 500. etatów."

 
Relacja ze spotkania z panem Danielem Obajtkiem - prezesem PKN ORLEN - 6 czerwca 2023 r. PDF Drukuj Email
wtorek, 06 czerwca 2023 19:21

dyskusjaSpotkanie rozpoczął prezes D. Obajtek, który przekazał stronie społecznej informację o podpisaniu listu intencyjnego rozpoczynającego etap badań dotyczących akwizycji Grupy Azoty "Puławy" oraz etap negocjacji. Wskazał na możliwe w wyniku konsolidacji, synergie technologiczne wynikające z bilansowania surowców wewnątrz grupy. Wspomniał o wspólnej sieci sprzedaży, logistyki, zarządzania magazynami o badaniach i rozwoju.
(Tu należy podkreślić, że podobne zapewnienia słyszeliśmy w 2012 roku tylko ze strony innej grupy).

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 34
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 1185419
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma