PISMO O NAGRODĘ... PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 28 czerwca 2019 09:33

pismo

 
PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 28 czerwca 2019 06:39

police

 
ZOO PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
czwartek, 13 czerwca 2019 10:30

W dniu 08.06.2019r. dzieci członków naszego związku odwiedziły Ogród Zoologiczny w Warszawie. Pogoda była typowo wycieczkowa, czyli gorąco i słonecznie , dlatego też nie wszystkie zwierzęta udało nam się zobaczyć. Cztery godziny obcowania z egzotycznymi zwierzakami upłynęły szybko i wesoło. Największe emocje wzbudzały w dzieciach ogromne goryle, które swoją posturą i wyglądem wzbudzały respekt , a nawet strach. Piękne flamingi przykuwały uwagę dzieci swoją gracją , a dostojne słonie i żyrafy wdzięcznie pozowały do zdjęć.

Po spacerze w zoo zaliczyliśmy wizytę w McDonaldzie, a potem z pełnymi brzuszkami ruszyliśmy w drogę powrotną do domu. Szczęśliwe, ale zmęczone dzieci pospały się w autokarze, ale to był regenerujący sen. Mam nadzieję, że ta wizyta w warszawskim zoo na długo pozostanie w pamięci naszych dzieci.

Fotorelacja w zakładce „galeria”

 
Protokół ze spotkania czterech organizacji PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
środa, 12 czerwca 2019 12:36

Po spotkaniu

W dniu 11.06.2019r. odbyło się spotkanie czterech organizacji związkowych: MO ZZIT, MZZPZAP, ZZ Kadra-Azoty, MZZ Jedność- Puławy, z przedstawicielami pracodawcy.

Tematami spotkania były:

  • Zniwelowanie różnicy czasu pracy poprzez wprowadzenie dodatkowej  godziny dla pracujących na jedną zmianę , argumenty przedstawione za wprowadzeniem dodatkowej drugiej godziny przez stronę związkową zostały przyjęte ze zrozumieniem przez Prezesa Krzysztofa Bednarza.

Czekamy na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby przez Zarząd Spółki.

  • Drugim ważnym punktem było wprowadzenie płatnych dyżurów domowych pełnionych przez pracowników utrzymania ruchu,  służb pomiarowych i automatyków.

Strona związkowa wnioskowała by dyżury były pełnione według harmonogramów co wiązało by się również z gratyfikacją finansową.

  • W sprawach różnych poruszyliśmy problem zgłaszany przez pracowników dotyczący długiego czasu wykonywania badań okresowych. Zarząd zadeklarował zajęcie się tym tematem.

 Strona związkowa zwróciła się do pracodawcy o przekazywanie  informacji o podziale nagród z puli Dyrektorów

 
Pisma w sprawie łamania ZUZP PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 07 czerwca 2019 10:38

pismoskwarek

pismomandziarz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 175
Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości 
Odsłon : 797320
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma