Biuro Związku czynne od poniedziałku do piątku w godz.: 7-14
Związek Zawodowy Inżynierów i Techników Grupa Azoty Zakłady Azotowe "Puławy" S.A.

Archiwum wiadomości

Podziękowania

 


Za nami I tura wyborów do Rady Nadzorczej Zakładów Azotowych „Puławy” S.A.

Kandydat rekomendowany jednogłośnie przez Zarząd MO ZZIT  Michał Gajda uzyskał bardzo dobry wynik i pokonując często bardziej znanych i z dłuższym stażem w ZAP kontrkandydatów, zakwalifikował się do II tury wyborów i ma duże szanse  pozytywnie zakończyć tę rywalizację. Dziękujemy za udział w wyborach i każdy głos oddany na Michała.

Michał Gajda pracując kilkanaście lat w Zakładzie Amoniaku na stanowiskach od aparatowego do specjalisty technologa pokazał, że jest kompetentnym, merytorycznym i mimo młodego wieku, doświadczonym pracownikiem co szczególnie potwierdza wynik wyborów w Zakładzie Amoniaku, gdzie uzyskał 165 głosów na 202 głosy oddane.

Przed nami II tura wyborów i potężne wyzwania przed Spółką, zarządzaną w ostatnich latach przez kolejne, „przynoszone w teczce” Zarządy, które systematycznie pogarszały sytuację naszej firmy i jej pracowników. Potężne wyzwania są też przed organami statutowymi, w tym Radą Nadzorczą.  Jesteśmy pewni, że Michał z tymi wszystkimi,  nawet najtrudniejszymi wyzwaniami sobie poradzi.  

W Radzie Nadzorczej, w obecnej sytuacji, powinny  reprezentować nas osoby z jednej strony odważne i bezkompromisowe, umiejące szybko merytorycznie reagować na działania Zarządu, a jednocześnie mające szacunek do pracowników Spółki, współpracując w zakresie udzielania informacji, jak i wypracowywania rozwiązań we wszystkich możliwych sprawach, szczególnie tych, bezpośrednio dotyczących pracowników. Takim kandydatem jest Michał Gajda. 

Prosimy o udział w wyborach i głosy na naszego kandydata  Michała Gajdę.

 

                                                                                                                                                                                                             Zarząd MO ZZIT

  • Odsłon: 174

Related Articles