Hydepark


Jak można manipulować wiedzą i niewiedzą. PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
środa, 17 stycznia 2018 11:45

Jak można manipulować wiedzą i niewiedzą.

 

1Nikt inny jak Pan „X” zablokował załodze Kolzap domaganie się gratyfikacji z tytułu zmiany właściciela już trzeci dzień działania biura rekrutacyjnego Koltar. Namawiał pracowników do podpisywania umów o pracę z Koltar.

2. Nikt inny jak Pan „X” miał wiedzę o podwyżce 700 zł dla pracowników Kolzap.

3. Pracownicy Zakładów Azotowych „Puławy”  w 2004 roku, którzy pracowali w Zakładzie Transportu Kolejowego i przeszli do spółki CTL Kolzap pomniejszyli swoje dochody ( na podstawie średnich płac w podmiotach gospodarczych) o około:

14 lat x 12 miesięcy x 1500 zł ( różnica między Kolzap a ZAP) = 252 tysiace złotych ( jeden pracownik, który przeszedł z art. 231)

 

Ad. 1 Załoga Kolzap chciała negocjować i uzyskać zapewnienie o gwarantowanych podwyżkach od nowego pracodawcy na piśmie. Pan „X” swoimi działaniami zablokował jakiekolwiek działania załogi Kolzap w tym temacie już na samym początku powstania biura rekrutacyjnego Koltar.

Ad. 2 Jeżeli tylko pan „X” ma wiedzę o uruchomieniu podwyżki w kwocie 700 zł. Dla każdego pracownika Kolzap, to należy domniemywać, że układa się z kimś, kto takie pieniądze może na ten cel przeznaczyć.

Ad. 3 Pracowników, którzy przeszli z ZAP do Kolzap w roku 2004 jest już coraz mniej. Teraz w Kolzapie pracownicy są jak „Wielka Rodzina”( szwagry, szwagry szwagrów i inni)

Za kilka lat będzie mało pracowników pamiętać, że kiedyś krzywda wyrządzona 130 osobom miała miejsce przy biernej postawie Związków Zawodowych działających wówczas w ZAP.

Jest bardzo źle, że niektóre organizacje związkowe próbują działać politycznie, a nie związkowo.

Jeżeli pan „X” w obecnym czasie układa się z kimś, kto decyduje o podwyżkach dla pracowników Kolzap w wysokości 700 zł. To można domniemywać, że w 2004 roku manewr dogadania się był realizowania dla CTL .

Paweł  Mazurek

 
Hydepark PDF Drukuj Email
Wpisany przez adm   
środa, 17 stycznia 2018 11:18

 

ZASADY  FUNKCJONOWANIA OBSZARU  PUBLIKACJI  POGLĄDÓW  „HYDEPARK” 

NA  STRONIE  INTERNETOWEJ I INTRANETOWEJ ZZIT

 

  1. Na stronie internetowej i intranetowej utworzona została zakładka o nazwie  „Hydepark”
  2. Wewnątrz zakładki mogą być publikowane artykuły (publikacje)  z dowolnych obszarów tematycznych, przez osoby podpisane prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
  3. Zawartość artykułów (publikacji) nie może zawierać treści szkalujących innych, lub prezentujących poglądy  uznane powszechnie za złe i niedopuszczalne.
  4. O dopuszczeniu do publikacji artykułu decyduje Zespół redakcyjny, który kieruje się zasadami zapisanymi w Regulaminie funkcjonowania strony  internetowej/ intranetowej MO ZZIT.
  5. Artykuły należy dostarczać do biura ZZIT ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) , lub przesyłać drogą email do któregokolwiek z członków Zespołu redakcyjnego:

 

Władysław Papuga Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Ewa Krawczyńska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Marek Kuczyński Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 


Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 777831
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma