BIULETYN
BHP PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
czwartek, 04 lutego 2016 09:09

Informujemy, że Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy Pan Bogusław Hereć będzie przyjmował w sprawach BHP w naszym biurze w każdy czwartek od godziny12:00 do 13:00

 
FERIE ZIMOWE PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
wtorek, 17 listopada 2015 08:17

ss

 
Ogłoszenie PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 09 października 2015 08:39

Zarząd ZZIT wzorem lat poprzednich podjął się trudu zorganizowania szkolenia powszechnego z obszaru prawa dla członków ZZIT 20 listopada br.

Szkolenie odbędzie się w Puławach.

Czas szkolenia wyznaczono na 5 godzin. Liczymy na liczny udział naszych członków.  

Prosimy o przekazywania do biura związku propozycji tematów, które nurtują zainteresowanych.

Proszę o kontakt e-mailowy  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub bezpośredni w biurze związku.

Władysław Papuga

 
 
POMOC DLA DAMIANA PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
czwartek, 17 września 2015 11:25

Ty też możesz pomóc! Uratujmy życie Damiana!

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wsparcie. Damian jest mieszkańcem Gminy Końskowola i od urodzenia choruje na mukowiscydozę. Chłopak stara się żyć normalnie, tak jak rówieśnicy ? jednak stan jego zdrowia nie do końca na to pozwala. Mukowiscydoza do tej pory była chorobą nieuleczalną, zaburzającą pracę całego organizmu i wywołującą kolejne schorzenia, które doprowadzają bardzo często do konieczności przeszczepu płuc. Dotychczas możliwe było jedynie łagodzenie skutków choroby, jednak pojawiła się szansa na zupełne zatrzymanie jej rozwoju. Niezbędna kuracja pociąga za sobą wysokie koszta, dlatego rodzice Damiana proszą o pomoc ludzi dobrej woli.

Nasz syn Damian od urodzenia cierpi na mukowiscydozę. Jest to ciężka choroba genetyczna, związana z nadmierną produkcją i zagęszczeniem śluzu w organizmie, co skutkuje przewlekłymi dolegliwościami oskrzelowo ? płucnymi. Mukowiscydoza niszczy płuca, a w konsekwencji prowadzi do niewydolności oddechowej oraz niewydolności enzymatycznej trzustki z zaburzeniami trawienia i wchłaniania. Do codziennej walki z chorobą syn potrzebuje bardzo drogich lekarstw i rehabilitacji.

W swoim młodym życiu Damian przeszedł już bardzo wiele. Obecnie marzy tylko o tym, aby w końcu wyzdrowieć i nie myśleć ciągle o chorobie, która nie daje o sobie zapomnieć. Damian po prostu pragnie żyć. Jest to tylko tyle, a zarazem AŻ tyle.

Obecnie pojawiła się nadzieja na zatrzymanie tej groźnej choroby. Po wielu latach badań klinicznych firma ?Vertex? wypuściła na rynek lek nowej generacji o nazwie ORKAMBI, który od początku lipca bieżącego roku jest zarejestrowany w Stanach Zjednoczonych. Terapia tym lekiem daje nadzieję na zatrzymanie mukowiscydozy i normalne życie, jednak żeby tak się stało - trzeba przyjmować go stale. Jest to pierwszy lek zwalczający przyczynę choroby. Roczny koszt leczenia wynosi około 300 000 dolarów. Niestety, nie jesteśmy w stanie sami pozyskać tak ogromnej kwoty.

Dlatego zwracamy się zwracamy się z wielka prośba o pomoc do wszystkich, którzy byliby w stanie nas wesprzeć. Podarujmy Damianowi życie i pomóżmy rozpalić w nim na nowo utraconą już niegdyś nadzieję. Będziemy niezmiernie wdzięczni za każdą, nawet najmniejszą okazaną pomoc i serce, ponieważ stawką w tej grze jest jego młode życie.

Numer rachunku bankowego B.S Końskowola: 19 8741 0004 0006 5142 3000 0010 z dopiskiem ?Dla Damiana? .

 

alt

 
PORADY PRAWNIKA PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 19 czerwca 2015 06:27

                                                                                                                                                    

                                                                            images

 

Szanowni Państwo,

informujemy, że od dnia 1 lipca 2015 r. zmieniają się zasady korzystania z porad prawnych radcy prawnego Tomasza Kwiatkowskiego.

Z dniem 1 lipca radca prawny będzie przyjmował osoby zaitersowane uzyskaniem pomocy prawnej w kancelarii przy ul. Grabskiego 5/5U, 24-100 Puławy.

Osoby, które chcą skorzystać z konsultacji (porady prawnej) proszone są o wcześniejszy kontakt z biurem ZZIT (pod numerem tel. 2960) celem umówienia sie na wizytę w kancelarii.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 6
Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 
Odsłon : 604048
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma