Oświadczenie Zarządu MO ZZIT PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 12 kwietnia 2019 08:45

 

Zarząd Międzyzakładowej Organizacji Związku Zawodowego Inżynierów i Techników przy Grupie Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. z całą stanowczością oświadcza , że informacje podane w zakładowym radiowęźle przez kolegę Andrzeja Nowaka kandydata do Rady Pracowników dotyczące jego odwołania z Zarządu MO ZZIT są całkowicie bezpodstawne i nieprawdziwe.

 

Informujemy, że:

 

  1. Odwołanie z funkcji członka Zarządu ZZIT kol. Andrzeja Nowaka nastąpiło w dniu 28 marca bieżącego roku na mocy decyzji Delegatów Konferencji.  Zgodnie ze Statutem związku Konferencja Delegatów jest najwyższą władzą zakładowej organizacji związkowej, w której kompetencji jest między innymi odwoływanie członków.
    W przeprowadzonym  głosowaniu tajnym z zachowaniem zapisów Statutu i innych aktów prawnych obowiązujących w MO ZZIT jak też w obecności  przewodniczącego Zarządu Krajowego ZZIT oraz Przewodniczącej Okręgu Lubelskiego delegaci odwołali kolegę Andrzeja Nowaka  z funkcji członka zarządu naszej organizacji związkowej.
  2. W uzasadnieniu wniosku o odwołanie Kol. Andrzeja Nowaka z funkcji Członka Zarządu MO ZZIT na Konferencji Delegatów, nie padły żadne stwierdzenia, które miałyby jakikolwiek związek z udziałem Andrzeja Nowaka w kampanii wyborczej członka zarządu z ramienia załogi Pana Andrzeja Skwarka.

 

                                                                 Zarząd MO ZZIT

 

 
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 
Odsłon : 767514
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma