Spotkanie z Zarządem GA ZAP PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
wtorek, 19 lutego 2019 11:04

W dniu 13.02.2019r. odbyło się spotkanie strony związkowej z Zarządem Spółki, który reprezentowali Prezes Krzysztof Bednarz oraz Wiceprezesi: Anna Zarzycka – Rzepecka i Krzysztof Homenda.

Na spotkaniu zostały omówione tematy zaproponowane w piśmie z listopada ur., na które Zarząd udzielił informacji:

Za główny czynnik niekorzystnych wyników finansowych za III kwartał ubiegłego roku wskazano wysoką tendencję wzrostową cen głównych surowców: gazu, węgla, energii.

Ograniczenie pełnomocnictw w ubiegłym roku pozwoliło zbadać czy płatności i dysponowanie środkami przebiega prawidłowo. Zauważono w kilku obszarach niezgodności, co skutkowało ustanowieniem nowych zakresów pełnomocnictw, które są sukcesywnie odwieszane.

Zapewniono, że Departament Korporacyjny Handlu Segment AGRO funkcjonuje dobrze
o czym świadczy sytuacja naszych dystrybutorów, która jest lepsza, niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Poinformowano o rozpoczętej realizacji wyłonienia spośród Oferentów wykonawcy budowy bloku węglowego. Z uwagi na ilość dokumentów z jakimi trzeba szczegółowo się zapoznać jest to proces długoterminowy.

Zapewniono, że w 2019 roku fundusze na dokształcanie i doskonalenie zawodowe pracowników zostały zwiększone.

Zarząd decyzję o wspomaganiu reklamy i sponsoringu podejmuje wg. wytycznych, które znajdują się na stronie internetowej.

Zarząd jest w trakcie renegocjacji umowy z ZOZ MEDICAL Sp. z o.o., w związku z tym strona związkowa zwróciła uwagę Zarządu na problemy, z jakimi obecnie borykają się nasi pracownicy.

Pozostałe tematy po zweryfikowaniu zostaną omówione na następnym spotkaniu.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości 
Odsłon : 767521
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma