WinyLOVE Story PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
piątek, 02 marca 2018 11:16

Związek Zawodowy Inżynierów i Techników organizuje wyjazd do Teatru Muzycznego w Lublinie na spektakl muzycznyl pt. "WinyLOVE Story" w dniu 27 kwietnia 2018 roku.

OPŁATY:

Członkowie ZZIT- 30 zł

Sympatycy- 70 zł

W pierwszej kolejności przyjmujemy zgłoszenia członków ZZIT.

 

* zapisy wraz z płatnościami w biurze związku do 30.03.2018

* wyjazd godzina 16:00 parking przy Hali MOSIR w Puławach

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!

winylove

 

WinyLOVE Story (Muzyczne hity z czasów wielkiej płyty) to widowisko muzyczne osadzone w czasach big-beatu, potańcówek i miłości do muzyki. To podróż w czasie do okresu Wielkiej Płyty – nie tylko tej konstrukcyjnej, ale przede wszystkim tej winylowej – będącej materialnym symbolem pięknego okresu w rozwoju polskiej muzyki rozrywkowej.

W tle bigbeatowych rytmów rozgrywa się tytułowe WinyLOVE Story – historia miłosna marynarza i maturzystki. Nie jest to jednak opowieść rzewna ani ckliwa. Perypetie głównego bohatera okraszone zostały dużą dawką humoru i dowcipu. Akcja widowiska rozgrywa się w wakacyjnej scenerii, przywodząc na myśl chwile relaksu i odpoczynku, które upływają najprzyjemniej tam, gdzie „morza szum, ptaków śpiew”…

Trzon muzyczny widowiska tworzą znane polskie przeboje z końca lat 60. ubiegłego stulecia, które wykonywali znani i do dziś uwielbiani artyści, m.in. Kasia Sobczyk, Karin Stanek, Helena Majdaniec, Maria Koterbska, Krzysztof Klenczon, Seweryn Krajewski, Matusz Święcicki, Jerzy Połomski, Piotr Szczepanik, .

 
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 
Odsłon : 644599
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma