Hydepark Start PDF Drukuj Email
Wpisany przez adm   
środa, 17 stycznia 2018 11:20

Decyzją Zarządu MO ZZIT utworzono w zakładce „HYDEPARK” obszar, w którym nasi czytelnicy mogą publikować swoje przemyślenia, sugestie, opracowania, poglądy itp.  ze wszystkich  możliwych obszarów tematycznych.  Warunkiem jest autoryzowanie tekstu prawdziwym imieniem i nazwiskiem.  Ponieważ nie chcemy anonimowych,  często nieprzemyślanych i mało eleganckich wypowiedzi, dlatego wprowadzono to ograniczenie. Prezentacje nie mogą szkalować i obrażać innych.  Nie mogą też zawierać treści powszechnie uznanych za szkodliwe i nieakceptowane w naszej społeczności. Wzorcem jest londyński Hyde Park, gdzie od dawna każdy kto chce może upowszechniać swoje poglądy. Zachęcamy do korzystania z tej formy wypowiedzi.  Wierzymy, że będzie to miejsce, z którego chętnie korzystać będą wszyscy ci, którzy chcą zaprezentować swą wiedzę, spostrzeżenia i poglądy.

Miejscem, któremu nazwa Hyde Park zawdzięcza swoje potoczne znaczenie – jako forum dla swobodnego wypowiadania wszelkich poglądów w imię wolności słowa (pod warunkiem nieobrażania królowej) – jest Speakers' Corner, położony w pobliżu Marble Arch. Jest to tradycyjne miejsce przemówień i debat w którym prezentowało swe poglądy wiele znanych osobistości.

 

ZASADY  FUNKCJONOWANIA OBSZARU  PUBLIKACJI  POGLĄDÓW  „HYDEPARK” 

NA  STRONIE  INTERNETOWEJ I INTRANETOWEJ ZZIT

  1. Na stronie internetowej i intranetowej utworzona została zakładka o nazwie  „Hydepark”
  2. Wewnątrz zakładki mogą być publikowane artykuły (publikacje)  z dowolnych obszarów tematycznych, przez osoby podpisane prawdziwym imieniem i nazwiskiem.
  3. Zawartość artykułów (publikacji) nie może zawierać treści szkalujących innych, lub prezentujących poglądy  uznane powszechnie za złe i niedopuszczalne.
  4. O dopuszczeniu do publikacji artykułu decyduje Zespół redakcyjny, który kieruje się zasadami zapisanymi w Regulaminie funkcjonowania strony  internetowej/ intranetowej MO ZZIT.
  5. Artykuły należy dostarczać do biura ZZIT (  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  ) , lub przesyłać drogą email do któregokolwiek z członków Zespołu redakcyjnego:
Władysław Papuga Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Ewa Krawczyńska Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
Marek Kuczyński Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 
Odsłon : 643257
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma