DEKLARACJA ZZIT PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
wtorek, 14 listopada 2017 12:58

Na nadzwyczajnym zebraniu Zarządu MO ZZIT  w dniu 14 listopada  wnikliwie omawiano wszystkie aspekty dotyczące zagrożeń bezpośrednio kierowanych obecnie w kierunku GA PUŁAWY.  Projekt centralnego sterowania sprzedażą nawozów jest nam wszystkim znany od wiosny tego roku.  Wielokrotnie, zdecydowanie negatywnie, mówiliśmy o tym projekcie.  Dotyczy to akurat wszystkich organizacji związkowych.   W tej kwestii nie ma tu różnic zdań. 
Jest jednomyślność, która szczególnie mocno wybrzmiała na spotkaniu organizacji związkowych z Zarządem Grupy Azoty w Tarnowie 22 czerwca jak i też na ostatnim spotkaniu z Zarządem GA PUŁAWY 31 października br.

Wszystkie postulaty Komitetu Strajkowego są przez członków naszego Zarządu ZZIT akceptowane.  Wszystko to co odbiega w rzeczywistości od zapisów w Umowie społecznej jak i Umowie konsolidacyjnej, której treść poznaliśmy dopiero pięć miesięcy temu, jest przez nas krytycznie oceniane i jest powodem naszego protestu.

Dlatego nasza organizacja związkowa zdecydowała się na wejście do Komitetu Strajkowego i  na aktywne uczestniczenie we wszystkich decyzjach w tym gremium podejmowanych.

Nie czas obecnie na swary i kłótnie.  Nie czas na wykazywanie ponad innych swych racji.

Jest to czas na wspólny proces ratowania naszej puławskiej firmy. 

Dlatego MO ZZIT mając jedynie na uwadze dobro wspólne zdecydowała jednogłośnie do przestąpienia do zawiązanego już Komitetu Strajkowego.

UCHWAŁA Nr  40  /IV/2017

z dnia 14.11.2017 r.

ZARZĄDU MIĘDZYZAKŁADOWEJ ORGANIZACJI

 ZWIĄZKU ZAWODOWEGO INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW

 PRZY GRUPIE AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE „PUŁAWY” S.A.

 

w sprawie: pełnomocnictwa do reprezentowania Zarządu MO ZZIT w celu  przystąpienia do Komitetu Strajkowego Grupy Azoty PUŁAWY

 

§ 1

Zarząd MO ZZIT  udziela  pełnomocnictwa  kol. Andrzejowi Nowakowi do reprezentowania ZZIT  w rozmowach mających na celu  przystąpienie  do Komitetu Strajkowego Grupy Azoty PUŁAWY zawiązanego w dniu 9.11.2017 r. przez  KM NSZZ „Solidarność” przy Grupie Azoty PUŁAWY  i  ZZPRC Z.A. „Puławy” S.A.  

 

§ 2

Uchwałę podjęto jednogłośnie.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

 
Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości 
Odsłon : 643265
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma