NO I PO PIKNIKU... PDF Drukuj Email
Wpisany przez bzzit   
wtorek, 06 czerwca 2017 12:14

Do tej pory piknik organizowany przez naszą firmę z okazji Dnia Chemika cieszył się wśród pracowników zawsze dużą popularnością. Zdarzały się w przeszłości niedociągnięcia przede wszystkim związane z nazbyt długim oczekiwaniem w części gastronomicznej i części piwnej. Ale przez dwa lata ostatnie i te elementy zostały bardzo dobrze zorganizowane. Praktycznie bez kolejki, przez cały czas trwania imprezy, można było korzystać z licznych bufetów i wielu nalewaków piwa. Okazało się, że można podołać takiemu zadaniu.

Ale w sobotę w czasie naszej imprezy chemików niestety zobaczyłem, że coś w tegorocznej organizacji zawiodło. Najpierw denerwowałem się zbyt długim oczekiwaniem na wpuszczenie do obiecanego raju. W moim przypadku było to 45 minut. Ale były też osoby które twierdziły, że trwało to całą godzinę. Zaopatrzenie w produkty gastronomiczne budziły wiele zastrzeżeń. Znowu pojawiły się kolejki. Widziałem zniecierpliwienie a niekiedy i złość wśród uczestników imprezy. Zdarzały się okresy, widocznych błądzących gości pomiędzy stoiskami, w których serwowano jedzenie i ci wyrywali sobie potrawy, bo akurat to było na składzie.
Firma wynajęta do usługi gastronomicznej zupełnie nie była przygotowana ani na taką ilość konsumentów, ani na jakość serwowanych produktów. Były podobno przypadki zatruć pokarmowych, na szczęście chyba niegroźnych.
Ciekawi mnie dlaczego do usługi cateringu nie została zaangażowana nasza rodzima spółka córka STOZAP?
Trzeba jednak uczciwie przyznać, że serwowanie piwa było sprawnie i bez kolejki realizowane.
Firma ochroniarska też nie pochwaliła się efektywnością i skutecznością swej pracy. Były przypadki bijatyk wśród uczestników biesiady. Trzeba było wzywać policję do pacyfikacji tych zdarzeń.
Z pewną radością jednak stwierdzam, że w tym roku ocenić trzeba pozytywnie część kulturalno rozrywkową.
Oby w roku następnym wyciągnięto właściwe wnioski i aby błędy się nie powtórzyły.

                                                                                                                                                                                 Władysław Papuga

 
Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 
Odsłon : 632511
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by Firma