Dbamy o Twoją prywatność.
Serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Zarząd ZZIT Okręgu Lubelskiego organizuje w dniach 11–13 września 2026 roku dla Członków ZZIT z Okręgu Lubelskiego wyjazd integracyjno-wycieczkowy do Dworku Gawra w Białowieży.